W naszym biurze możecie Państwo zakupić bilety promowe czołowych europejskich armatorów. Pośredniczymy w sprzedaży biletów na rejsy nie tylko łączące Polskę ze Skandynawią, ale również pomiędzy wieloma europejskimi krajami.
Oferujemy zniżki dla stałych Klientów, dzieci, młodzieży, seniorów, a także najniższe taryfy specjalne, zniżki za wczesną rezerwację.

Nasze biuro jest autoryzowanym agentem – przy zakupie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu prowizji czy kosztów manipulacyjnych. Cena jest zawsze ceną operatora promowego.

Nasi partnerzy:

Stena Line

Oferuje promy do Szwecji na trasie GDYNIA – KARLSKRONA, a ponadto połączenia w Skandynawii (Niemcy-Szwecja, Dania-Szwecja, Dania-Norwegia), na Morzu Północnym (Holandia-Wielka Brytania) i Morzu Irlandzkim (Wielka Brytania-Irlandia).

W ofercie posiada również wiele ciekawych rejsów turystycznych dedykowanych nie tylko dorosłym, ale również najmłodszym, m.in.: Weekend na morzu, Szwecja w jeden dzień, Kalmar i Olandia, Szwecja dla dzieci, Kopenhaga-Malmo-Lund.

Teraz w ofercie Stena Line również połączenia Skandlines: Rostock – Gedser, Rostock – Ventspils, Sassnitz – Trelleborg, Puttgarden – Rodby.

Polferries

Oferuje promy do Szwecji na trasach: GDAŃSK – NYNÄSHAMN i ŚWINOUJŚCIE – YSTAD, oraz do Danii na trasie ŚWINOUJŚCIE – KOPENHAGA via Ystad.

W ofercie posiada również wiele ciekawych rejsów turystycznych, m.in.: Weekend w Kopenhadze, Magiczne Ystad, Weekend w Sztokholmie, Sztokholm i Helsinki, Fiordy Norwegii, Lofoty i Nordkapp, luksusowy rejs Perły Bałtyku.

Unity Line

Oferuje promy do Szwecji na trasach: ŚWINOUJŚCIE – YSTAD i ŚWINOUJŚCIE – TRELLEBORG (prom ładunkowo-pasażaerski).

W ofercie posiada również wiele ciekawych rejsów turystycznych, m.in.: tematyczne weekendy na promie Polonia (Świnoujście-Ystad).

Finnlines

Oferuje połączenia na Morzu Bałtyckim, m.in. na trasach: GDYNIA – HELSINKI i GDYNIA – ROSTOCK.

Viking Line

Oferuje połączenia m.in: Stockholm – Mariehamn – Helsinki, Tallin – Helsinki.

Seafrance

Oferuje połączenia Calais – Dover.

Scandlines

Oferuje połączenia m.in. Rostock – Gedser, Rostock – Ventspils, Sasnitz – Trelleborg, Puttgarden – Rodby.

DFDS

Amsterdam – New Castle, Esbjerg – Harwich, Kopenhaga – Oslo.

norfolkline

Oferuje połączenie Dunkierka – Dover.

Eurotunnel

Eurotunnel Calais – Folkestone.